Ditto - kursy angielskiego online

Ditto - kursy angielskiego online Ditto - to Szkoła Językowa online, założona przez ekspertów w dziedzinie języków obcych szkoły Lingualand z kilkunastoletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie poza formą standardową posiada kursy językowe. Kurs nauki języka odbywa się podobnie jak na tradycyjnych zajęciach z wykorzystaniem platformy Zoom przez internet. Nauka może być udzielana indywidualnie, w parach lub w grupach do 4 osób. Dostępność kursu obejmuje pakiet 10, 15, 20 lub 40 lekcji do wyboru przez kursanta w dogodnych terminach. Każdy sam decyduje jak i ile chce się uczyć języka, można też wziąć udział w lekcji próbnej oraz dopasować swoje możliwości finansowe do ceny kursu, to wyjątkowa propozycja przystąpienia do nauki języka o takiej elastyczności.

Kurs nauki języka ze Szkołą Językową Ditto odbywa się przez internet za pomocą tabletu, smartfona lub komputera stacjonarnego wyposażonego w kamerę, mikrofon i słuchawki. Zajęcia prowadzone są na żywo, a lektor i kursant widzą oraz słyszą się wzajemnie. Na platformie Zoom lektor korzysta z tablicy cyfrowej, udostępnia ekran, interaktywne ćwiczenia i tworzy konkursy, quizy, ankiety, a ich wyniki wyświetla na ekranie. W dogodnej chwili, po zajęciach istnieje dostęp do nagrań i materiałów językowych z zajęć oraz możliwość samodzielnego rozwiązywania zadań domowych online. Natomiast w przypadku zajęć indywidualnych, każdy kursant sam decyduje, kiedy chce się spotkać z lektorem i o której godzinie, to wyjątkowe udogodnienie dla osoby dysponującej ograniczonym czasem dla siebie.

Ponadto lektorzy Szkoły Językowej Ditto dzięki aplikacji Socrative regularnie oceniają postępy każdego z uczestników kursu, tworząc raporty z postępów w nauce ze wskazaniem, co jeszcze wymaga doskonalenia. Udział w wysokości 75% zajęć w wybranym pakiecie zapewnia możliwość uzyskania elektronicznego certyfikatu potwierdzającego udział w zajęciach oraz informację o poziomie i liczbie godzin. Certyfikat, to idealne rozwiązanie dla pracowników, od których wymagana jest znajomość języka obcego w kraju i za granicą, ale i też własna satysfakcja.

Szczegóły strony ditto-online.com/pl:

Podlinkuj stronę ditto-online.com/pl:

Ditto - kursy angielskiego online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 160

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: